Babalog.Net – çakma galaksi s3, çakma samsung s3, sahte samsung galaxy s3, replika samsung s3 ,sahte galaxy s3

Orjinalinden görüntü itibari ile fazla ayırt edilmeyen Çakma Samsung s3ler, Şu anda çinin yapamayacağı bir şey yok kanısına bizleri sürüklüyor. Fakat görünen o ki işletim istemi ve özellikleri kesinlikle eş değer değilmiş bence herzaman ki gibi 8 Mp bir kamera eklemiş olsalar Samsung’un 2-3 Mp kamerası ile eş değer olacaktır.

Aslında bir yandan Görüntü tutkunlarının kullanabileceği Replika Samsung s3 sadece görüntü için kullanılabilir. Çok fazla bu durum üzerinde durmak aslında pek de açıklayıcı bir durum olmaz. Bunun sebebi ise görüntüsüyle kesinlikle eş değer bir ürün olduğu kesindir sizlerde hak vereceksiniz.
Replika Samsung s3 Fiyatları

Fiyat konusunda Çinlilerin klasikleşen 200 doları yine söz konusu yani yaklaşık olarak 350 Türk lirasına bu telefona sahip olabileceksiniz.
Çakma Samsung s3 özellikleri

Sizlere özellikleri hakkında bilgi edinemediği mi söylemiştim ama bir ürün satış sitesinde yer almaktaymış tabi bu site çine ait olan DealExtremeden başkası değil oradaki Özelliklere göre ki bu arada Telefon’un adınıda buldum 🙂 HTc nin amca kızı olarak 😀 HDC ismini koymuşlar.

Marka : HDC galaxy s3

İşlemci : 1 GHz

Kamera : 5 megapiksel ( Ben buna hiç inanmıyorum )

Ram : 512

Ekran : 4.7 inc TFT

Özellikleri bunlarla sınırlı değildir tabi ama benim bulduklarım bu kadar Olurya daha ayrıntılı bir özellik ayrıntıları görürüm sizler için bu yazım altından paylaşabilirim, Telefon’un resimleri yazımızın devamında yer almaktadır. 🙂 Dilerseniz oradan bakabilir Görüntü konusunda bana hakverebilirsiniz. En alt taraftabulunan yorum bölümünden yorum yapabilir nereden alabileceğinizi sorabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,